od 2 426 CZK
Velmi dobré
Hosté poznamenali:
Vyplatí se
8
Poloha
8,8
Služba
8
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Avenida Bartolome Riutort 18, Palma de Mallorca
Poloha
Skvělý hotel, kde si můžete dopřát příjemný odpočinek před dlouhými procházkami po městě. Hotel «Hotel Balear» se nachází v Palma de Mallorca. Je situován do 7 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu. — Platja d'Or, Zátoka Cala Estància a San Antonio de la Playa Marina.
V hotelu
Můžete se zastavit v baru. Můžete se zastavit v restauraci. Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online. Nebudete se nudit, protože v hotelu nabízí knihovna.
Můžete uspořádat obchodní jednání, schůzi správní rady a dokonce i pracovní pohovor, protože zde najdete konferenční sál. Děti budou mít radost, je tu pro ně dětský koutek. U přepážky s nabídkou výletů hotelu vám pomohou zarezervovat výlet. Přístupnost: K dispozici je výtah.
Další služby, které hotel nabízí svým hostům: prádelna, čistírna, bankomat, žehlení, denní tisk a bezpečnostní schránka. Zaměstnanci hotelu s vámi budou mluvit anglicky, španělsky, německý a francouzský.
Vybavení pokojů
V pokoji je k dispozici sprcha a televize. Vybavení pokoje závisí na jeho kategorii.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
54 pokojů • 5 podlaží
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Podle nového zákona může hotel v rámci all-inclusive nabídnout hostům maximálně tři alkoholické nápoje denně. Hotely ve Španělsku mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel. A tax is imposed by the city: From 1 November to 30 April, EUR 0.55 per person, per night, up to 9 nights, and EUR 0.28 thereafter. This tax does not apply to children under 16 years of age.
A tax is imposed by the city: From 1 May to 31 October, EUR 2.20 per person, per night, up to 9 nights, and EUR 1.10 thereafter. This tax does not apply to children under 16 years of age. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Velmi dobré
Na základě 416 recenzí hostů z celého světa
Čistota
7
Hygienické potřeby
Poloha
8,8
Stravování
Vyplatí se
8
Pokoj
6
Služba
8
Kvalita Wi-Fi
Registrovaná značka služby v Evropské unii