od 4 507 CZK
Fantastické
203 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
8
Poloha
8
Čistota
8
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Paseo Maritimo 5, Son Servera
Poloha
«Cabot Cap de Mar Hotel» se nachází v Son Servera. Tento apartmánový hotel se nachází do 3 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmánový hotel. — Platja de na Marins, Cala Millor Beach a Cala Millor Beach.
V apartmánovém hotelu
Můžete se zastavit v baru. Můžete se zastavit v restauraci. Kavárna v apartmánový hotel je příjemné místo k občerstvení. Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace.
Pro hosty jsou v apartmánovém hotelu k dispozici také následující služby: masérna, sauna, parní lázeň, wellness centrum a lékař. Sportovní fanoušci budou milovat stolní tenis. Nebudete se nudit, protože v apartmánovém hotelu nabízí stolní tenis. Tady si můžete dopřát tyto vodní procedury bazén, vnitřní bazén a venkovní bazén.
Můžete uspořádat obchodní jednání, schůzi správní rady a dokonce i pracovní pohovor, protože zde najdete konferenční sál i společenské a prezentační prostory. Chcete vyrazit na výlet? Obraťte se na přepážku s nabídkou výletů apartmánový hotel. Na cestu si můžete vzít svého domácího mazlíčka. Domácí mazlíčci se mohou ubytovat s vámi. Přístupnost: K dispozici je výtah.
Hosté mohou využít také tyto služby: prádelna, čistírna, zapůjčení vozidla a bezpečnostní schránka. Zaměstnanci apartmánový hotel mluví anglicky, španělsky a německý.
Vybavení pokojů
Pokoj je příjemně zařízený a najdete v něm vše, co potřebujete k odpočinku po rušném dni. K dispozici je sprcha a televize. Vybavení pokoje závisí na jeho kategorii.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Podle nového zákona může hotel v rámci all-inclusive nabídnout hostům maximálně tři alkoholické nápoje denně. Hotely ve Španělsku mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel. Meals: Information about the type of meals included in the price is indicated in the rate details.
Pets: Pets are allowed for an additional fee.
Extra info: According to the new law, under the All-inclusive system a hotel can offer a guest a maximum of 3 alcoholic drinks per day.
Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Contact details are provided in the booking confirmation.
American Express, Visa, Euro/Mastercard |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii