Kabinová lanovka ve Funchalu – stanice Monte • 1.5 km
Vyhlídka Miradouro da Vila Guida • 1.7 km
Muzeum výšivek • 1.8 km
Dostupné pokoje
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Poloha
R. do Clube da Choupana N30, Funchal
Co je poblíž?
Kulturní centrum Santa Maria Maior • 960 m
Quinta do Boa Vista • 1.3 km
Kabinová lanovka ve Funchalu – stanice Monte • 1.5 km
Vyhlídka Miradouro da Vila Guida • 1.7 km
Muzeum výšivek • 1.8 km
Letiště
Madeira Airport • 11.4 km
Popis hotelu
Poloha
Je hezké, když je příroda přímo za vašimi dveřmi! Vila «Sea and Sun 4 You - Choupana House» se nachází v Funchal. Tato vila se nachází do 3 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí vila.Místa v okolí: Kulturní centrum Santa Maria Maior, Quinta do Boa Vista a Kabinová lanovka ve Funchalu – stanice Monte.
Ve vile
Můžete se zastavit v restauraci. Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v bezplatné parkovací zóně. V areálu najdete toto vybavení pro vaši zábavu: místo na piknik a gril.
Zaměstnanci společnosti vila pro vás objednají transfer. Přístupné pro hosty se zdravotním postižením: Do vyšších pater se dostanou pomocí výtahu. Další služby, které vila nabízí svým hostům: prádelna a denní tisk.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Jaké je tady další vybavení?
Obecné
Nonstop recepce
Výtah
Kuřácké prostory
Směnárna
Noviny
Zahrada
Terasa
Expresní odhlášení při odjezdu
Venkovní nábytek
Pokoje
Toaletní potřeby
Služby a vybavení
Prádelna
zaplaceno zvlášť
Stravování
Restaurace
Internet
Wi-Fi zdarma
Transfer
Doprava na letiště
zaplaceno zvlášť
Rekreace
Gril
Místo na piknik
Parkování
Parkování zdarma
Garáž
Business
Konferenční sál
Podmínky ubytování
Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 16:00
Odjezd
Do 12:00
Podmínky ubytování
Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 16:00
Odjezd
Do 12:00
Další informace
You'll be asked to pay the following charges at the property:
A tax is imposed by the city: EUR 2.00 per person, per night, up to 7 nights. This tax does not apply to children under 13 years of age.
We have included all charges provided to us by the property.
Airport shuttle fee: EUR 50 per vehicle (one-way, maximum occupancy 4)
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.
Platba
V hotelu
Hotově v měně hotelu. — EUR.
Na webových stránkách
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí bodů, částečně nebo v plné výši. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte.
Pro firemní klienty
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]