od 5 800 CZK
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Av. 10 Sur Lote 4, Zona 11, Manzana 902, Tulum
Poloha
Skvělé místo k odpočinku po vzrušujícím dni! Hotel «Hotel Holistika» se nachází v Tulum. Je situován minut od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu. — Xel-Ha Water Park, Coba Ruins a Xcaret Eco Theme Park.
V hotelu
Ochutnejte místní kuchyni a odpočiňte si v restauraci. Kavárna v hotelu je příjemné místo k občerstvení. Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici parkovací zóna.
Pro hosty jsou v hotelu k dispozici také následující služby: wellness centrum. Nebudete se nudit, protože v hotelu nabízí knihovna a místo na piknik. U přepážky s nabídkou výletů hotelu vám pomohou zarezervovat výlet. Zaměstnanci společnosti hotelu pro vás objednají transfer.
Hosté mohou využít také tyto služby: prádelna, čistírna, bezpečnostní schránka a služby concierge.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ A
127 V / 60 Hz
Počet pokojů
24 pokojů
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
15:00 – 23:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
15:00 – 23:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Od 1. dubna 2021 vstupuje v platnost VISITAX pro zahraniční turisty. Platbu ve výši 224 mexických pesos (nebo 10 USD na osobu) lze provést prostřednictvím webového portálu http://visitax.gob.mx/. Zahraniční turisté mohou zaplatit v Quintana Roo před svým pobytem nebo během něj. Doklad o zaplacení musí být předložen na letišti před odletem. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii