od 5 567 CZK
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Residencial el Faro, Palancar 27. Mz 25, Puerto Morelos
Poloha
Skvělé místo pro výletníky, kteří hledají dovolenou bez sousedů! Chata «Violet House - Riviera Maya» se nachází v Puerto Morelos. Tato chata se nachází do 4 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí chata.Místa v okolí: Wet n' Wild, El Rey Ruins a Playa Delfines.
Na chatě
Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici bezplatná parkovací zóna. Připravte se na zábavnou a vzrušující dovolenou! V areálu je k dipozici: místo na piknik. Vezměte svého mazlíčka s sebou. Můžete se s ním ubytovat. Zaměstnanci společnosti chata pro vás objednají transfer.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ A
127 V / 60 Hz
Počet pokojů
2 pokoje
zaplaceno zvlášť
Příjezd |
---|
Po 13:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Příjezd |
---|
Po 13:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Od 1. dubna 2021 vstupuje v platnost VISITAX pro zahraniční turisty. Platbu ve výši 224 mexických pesos (nebo 10 USD na osobu) lze provést prostřednictvím webového portálu http://visitax.gob.mx/. Zahraniční turisté mohou zaplatit v Quintana Roo před svým pobytem nebo během něj. Doklad o zaplacení musí být předložen na letišti před odletem. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii