od 6 670 CZK
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Xaman Ha, Manzana 12 lote 6, Playa del Carmen
Poloha
Aktivní nebo pohodová dovolená, je na vás, jak se rozhodnete. Chata «Santa Fe» se nachází v Playa del Carmen. Tato chata se situován 1km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí chata. — Playa del Carmen Main Beach, Mamitas Beach Club a Xcaret Eco Theme Park.
Na chatě
Pokud cestujete autem, je zde bezplatná parkovací zóna. Nebudete se nudit, protože na chatě nabízí místo na piknik a gril. Na cestu si můžete vzít svého domácího mazlíčka. Domácí mazlíčci se mohou ubytovat s vámi. Pro hosty hotelu chata jsou k dispozici další služby. Například, prádelna.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ A
127 V / 60 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Od 1. dubna 2021 vstupuje v platnost VISITAX pro zahraniční turisty. Platbu ve výši 224 mexických pesos (nebo 10 USD na osobu) lze provést prostřednictvím webového portálu http://visitax.gob.mx/. Zahraniční turisté mohou zaplatit v Quintana Roo před svým pobytem nebo během něj. Doklad o zaplacení musí být předložen na letišti před odletem.
You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:
We have included all charges provided to us by the property. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii