od 3 034 CZK
Dobré
1917 recenzíHotel je rozdělený na Plaza Regeny a Plaza. My jsme se ubytovali v Plaza. Byli jsme 3 — já, manžel a náš 17 let starý syn. Pokoj byl docela velký, koupelna masivní, měla vanu a oddělený sprchový kout a fén. Pokoj měl taky malou kuchyň, ledničku, konvici, hrnce, pánve, talíře a tak dál, takže bylo hezké mít si kde zchladit pití a mléko na pěkný šálek čaje. Byli jsme ve čtvrtém patře s výhledem na moře a krásným dlouhým balkonem. Měli jsme sejf v šatníku za 2,5 euro na den, také žehličku a žehlící prkno. Pokoj se uklízel každý den, postele se stlaly a ručníky měnily. Wifi jsme chytili jen v hotelové vstupní hale a museli jste za ni platit, ale můj syn bez ní nemohl žít !! Když ale skončíte s používáním, vypněte ji, protože se někdy přidávají minuty navíc. Grilovali jsme a moc se nám líbily snídaně. Buď cereální, kontinentální nebo smažené a obvykle s kouskem ovoce. V restauraci jsme jedli jen jednou večer, můžete dostat poukázku na recepci v hodnotě 8,50 euro a dostanete drink zdarma. Dali jsme si polévku, potom nějaký salát, pečenou večeři a pudink za dobrou cenu. Pokud vám nevadí cesty dálkovým autobusem, sežeňte si týdenní lístek na autobus za 6,50 euro a můžete ho použít všude na ostrově. My jsme ho velmi využívali. Také jsme párkrát zkusili bazén na střeše, byl trochu studený, ale stejně jsme do něj šli. Uvnitř je taky bazén, který je ale zavřený a myslím, že by se měl otevřít, protože je naplněný vodou a někteří lidé preferují kryté bazény. Personál na recepci byl vždycky nápomocný a odpovídal na všechny naše dotazy. Pokud si chcete koupit jídlo, za rohem je malý supermarket. Za semafory zahněte doleva a uvidíte ho, je velmi milý. Malta byla skvělá, nemůžu se dočkat, až se vrátím zpátky.
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
248 Tower Road, Sliema
Poloha
Je příjemné vrátit se na místo, kde si můžete odpočinout po rušném dni ve městě Hotel «Plaza Regency Hotels» se nachází v Sliema. Je situován v centru města. Ráno si můžete dát šálek kávy a dívat se přitom z okna na město . Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu. — St George's Beach.
V hotelu
Můžete se zastavit v baru. Je čas se dobře najíst! Zastavte se v restauraci. Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace. Kosmetické a wellness služby: lékař.
Turisté, kteří nemohou žít bez plavání, ocení bazén, vnitřní bazén a venkovní bazén. Pro obchodní jednání je zde k dispozici: konferenční sál. Pokud si chcete rezervovat výlet, obraťte se na přepážku s nabídkou výletů hotelu. Zaměstnanci společnosti hotelu pro vás objednají transfer.
Přístupnost: K dispozici je výtah. Hosté mohou využít také tyto služby: prádelna, čistírna, bankomat, zapůjčení vozidla a bezpečnostní schránka. Zaměstnanci hotelu s vámi budou mluvit anglicky a italský.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ G
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Dobré
Na základě 1917 recenzí hostů z celého světa.
3 recenze jsou k dispozici ve vašem jazyce
Čistota
7,5
Hygienické potřeby
8,5
Poloha
8,8
Stravování
7,9
Vyplatí se
7
Pokoj
7
Služba
7,2
Kvalita Wi-Fi
8,9
Registrovaná značka služby v Evropské unii