od 3 650 CZK
Vynikající
535 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
7
Poloha
8
Čistota
8
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
5-6-16 Fukushima, Ósaka
Poloha
Správná volba, pokud si chcete užít odpočinek v hotelu i procházky po městě. Hotel «Hotel Hanshin Osaka» se nachází v Ósaka. Je situován v dostupné vzdálenosti pěší chůzí od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu.Místa v okolí: Osaka National Museum of Art, Osaka Science Museum a Nishi-Umeda.
V hotelu
Můžete se zastavit v baru. Je čas se dobře najíst! Zastavte se v restauraci. Kavárna v hotelu je příjemné místo k občerstvení. Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace.
Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně. Pro hosty jsou k dispozici také následující služby: masérna, sauna, wellness centrum a lékař. Přístupnost: K dispozici je výtah. Další služby, které hotel nabízí svým hostům: prádelna, čistírna, žehlení, denní tisk, bezpečnostní schránka a služby concierge.
Zaměstnanci hotelu mluví anglicky a japonština.
Vybavení pokojů
V pokoji je k dispozici sprcha, televize a bačkory. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ A
100 V / 50, 60 Hz
Typ A
(uzemněno)
100 V / 50, 60 Hz
Počet pokojů
290 pokojů
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
A city tax may be collected at the property. The city tax ranges from JPY 100.00–300.00 per person, per night based on the nightly room rate. The tax does not apply to nightly rates under JPY 7000.00. Please note that further exemptions may apply. For more details, please contact the property using the information on the reservation confirmation received after booking.
A bathing tax, collected at the property, may be charged. The bathing tax applies to properties with hot springs and ranges from JPY 150.00-500.00 per person, per night based on local regulations. Please note that further exemptions may apply. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu corporate@roundtrip.travel
Registrovaná značka služby v Evropské unii