Hotel Konrad

4 kmz centra města

od 1 933 CZK

  • Hotel Konrad
  • Hotel Konrad
  • Hotel Konrad
  • Hotel Konrad
  • Hotel Konrad
  • Hotel Konrad
  • Hotel Konrad
  • Hotel Konrad
  • Hotel Konrad
  • Hotel Konrad
  • Hotel Konrad
  • Hotel Konrad
  • Hotel Konrad
  • Hotel Konrad
  • Hotel Konrad
  • Hotel Konrad

Oblíbené vybavení

  • Internet zdarma
  • Bar nebo restaurace
  • Pro hosty s postižením

Poloha

  • Fiabilandia • 920 m
  • Miramare Airport • 2.3 km
  • Arch of Augustus • 3.4 km
  • Tempio Malatestiano • 3.6 km
  • Piazza Cavour • 3.9 km

Dostupné pokoje

Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen

Žádný vybraný termín

Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.

Poloha

Viale Mantova 98, Rimini

  • Co je poblíž?
  • Fiabilandia • 920 m
  • Zajímavá místa
  • Arch of Augustus • 3.4 km
  • Tempio Malatestiano • 3.6 km
  • Piazza Cavour • 3.9 km
  • Tiberius Bridge • 4.3 km
  • Rimini Marina • 4.7 km
  • Spiaggia libera • 4.7 km
  • Parco XXV Aprile • 4.8 km
  • Arenas Water Park • 6.0 km
  • Italy in Miniature • 9.2 km
  • Misano World Circuit • 10.7 km
  • Letiště
  • Miramare Airport • 2.3 km
  • Forli International Airport • 46.4 km
  • Ravenna Airport • 47.1 km

Popis hotelu

Poloha

Velmi pěkné místo k pobytu za rozumnou cenu – hotel «Hotel Konrad» se nachází v Rimini. Tento hotel se nachází do 4 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu. — Fiabilandia, Arch of Augustus a Tempio Malatestiano.

V hotelu

Můžete se zastavit v restauraci. Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Pokud si chcete rezervovat výlet, obraťte se na přepážku s nabídkou výletů hotelu. Přístupnost: K dispozici je výtah.

Hosté mohou využít také tyto služby: bezpečnostní schránka.

Fakta hotelu.

Typ elektrické zásuvky

Typ C

230 V / 50 Hz

Typ C

(uzemněno)

230 V / 50 Hz

Typ L

230 V / 50 Hz

Počet pokojů

45 pokojů

Služby a vybavení

Obecné

  • Nonstop recepce
  • Výtah
  • Nekuřácký objekt
  • Pomoc při nákupu letenek / jízdenek
  • Televize v hale
  • Terasa
  • Venkovní nábytek

Přístupnost

  • Přizpůsobeno pro osoby se zdravotním postižením
  • Bezbariérový přístup

Služby a vybavení

  • Trezor
  • Úschovna zavazadel

Stravování

  • Snídaně
  • Restaurace
  • Mikrovlnná trouba

Internet

  • Wi-Fi zdarma

Turistické služby

  • Pomoc při organizaci výletů

Rekreace

  • Turistika

Domácí mazlíčci

  • Domácí mazlíčci nejsou povoleni

Podmínky ubytování

Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 14:00
Odjezd
Do 08:00

Podmínky ubytování

Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 14:00
Odjezd
Do 08:00

Další informace

Poplatek za úklid není zahrnut v ceně rezervace a je splatný samostatně v hotelu. Italské hotely mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information.

Special check-in instructions
A private parking lot is located 1.2 miles (2 km) from the property. The parking fee is EUR 8 per day. Free shuttle service is provided. For more details, please contact the property using the information on the reservation confirmation received after booking.

Know Before You Go

  • All guests, including children, must be present at check-in and show their government-issued photo ID card or passport.
  • Cash transactions at this property cannot exceed EUR 2999.99, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.
  • The property allows pets in specific rooms only and has other pet restrictions. Guests can arrange to bring pets by contacting the property directly, using the contact information on the booking confirmation.

Fees

The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.

  • Self parking fee: EUR 8.00 per day

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

Mandatory Fees and Taxes

You'll be asked to pay the following charges at the property:

  • A tax is imposed by the city: EUR 2.00 per person, per night, up to 8 nights. This tax does not apply to children under 14 years of age.

We have included all charges provided to us by the property. However, charges can vary, for example, based on length of stay or the room you book.

Platba

V hotelu
  • Hotově v měně hotelu. — EUR.
  • Kartou
    card-logocard-logocard-logocard-logo
Na webových stránkách

Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte.

Pro firemní klienty

Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]

Další informace