od 1 986 CZK
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Via Don Giovanni Minzoni 33, Mira
Poloha
Správná volba, pokud si chcete užít odpočinek v hotelu i procházky po městě. Hotel «Hotel Riviera dei Dogi» se nachází v Mira. Je situován v centru města. Ráno si můžete dát šálek kávy a dívat se přitom z okna na město . Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu. — Porto Marghera, Toniolo Theatre a Piazza Ferretto.
V hotelu
Užijte si večer v příjemné atmosféře baru. Můžete se zastavit v restauraci. Kavárna v hotelu je příjemné místo k občerstvení. Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online.
Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně. Pro hosty jsou v hotelu k dispozici také následující služby: lékař. Nebudete se nudit, protože v hotelu nabízí knihovna. V hotelu jsou k dispozici herny pro děti. Budou se tolik bavit, že možná budete muset strávit večer s dospělými.
U přepážky s nabídkou výletů hotelu vám pomohou zarezervovat výlet. Pokud si chcete cestu ještě zpříjemnit, můžete si objednat transfer. Další služby, které hotel nabízí svým hostům: prádelna, čistírna, privátní přihlášení a odhlášení, žehlení, zapůjčení vozidla, bezpečnostní schránka a služby concierge. Zaměstnanci hotelu s vámi budou mluvit anglicky, španělsky, italský a francouzský.
Vybavení pokojů
V pokoji je pro vás k dipozici budík, sprcha, televize, minibar a bačkory. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta hotelu.
Rok výstavby
1530
Rok renovace
2014
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Typ L
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
32 pokojů • 2 podlaží
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
zaplaceno zvlášť
Příjezd |
---|
17:00 – 22:00 |
Odjezd |
---|
Do 10:00 |
Příjezd |
---|
17:00 – 22:00 |
Odjezd |
---|
Do 10:00 |
Poplatek za úklid není zahrnut v ceně rezervace a je splatný samostatně v hotelu. Italské hotely mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Front desk is open daily from 7 AM - 10 PM. Guests who are planning to arrive after 10 PM should contact the property at least 72 hours in advance using the information on the booking confirmation.
Late check-in fee: EUR 40.00 for check-in after 10 PM
Late check-out fee: EUR 30.00 (subject to availability) |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii