Pino

10.2 kmz centra města

od 7 325 CZK

  • Pino
  • Pino
  • Pino
  • Pino
  • Pino
  • Pino
  • Pino
  • Pino
  • Pino

Poloha

  • Arena Garibaldi • 15.3 km
  • Pisa Baptistry • 15.5 km
  • Piazza dei Miracoli • 15.6 km
  • Cathedral of Pisa • 15.6 km
  • Leaning Tower • 15.6 km

Dostupné pokoje

Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen

Žádný vybraný termín

Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.

Poloha

Via Per Chiatri Colle Sala, 55100 Quiesa LU, Italy, Lucca

  • Zajímavá místa
  • Arena Garibaldi • 15.3 km
  • Pisa Baptistry • 15.5 km
  • Piazza dei Miracoli • 15.6 km
  • Cathedral of Pisa • 15.6 km
  • Leaning Tower • 15.6 km
  • Orto Botanico di Pisa • 15.9 km
  • Knight's Square • 16.0 km
  • Pisa Royal Palace • 16.3 km
  • Santa Maria della Spina • 16.5 km
  • Medici Palace • 16.6 km
  • Letiště
  • Pisa International Airport • 18.8 km

Popis apartmánu

Poloha

Skvělá volba pro rodinnou dovolenou: Apartmán «Pino» se nachází v Lucca. Je situován do 10 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmán. — Arena Garibaldi, Pisa Baptistry a Piazza dei Miracoli.

Fakta o apartmánu.

Typ elektrické zásuvky

Typ C

230 V / 50 Hz

Typ C

(uzemněno)

230 V / 50 Hz

Typ L

230 V / 50 Hz

Počet pokojů

1 pokoj

Podmínky ubytování

Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 19:00
Odjezd
Do 10:00

Podmínky ubytování

Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 19:00
Odjezd
Do 10:00

Další informace

Poplatek za úklid není zahrnut v ceně rezervace a je splatný samostatně v hotelu. Italské hotely mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information.
Please note that the security deposit is required in cash.
Service charge includes final cleaning fee and initial supply of bed linen and towels. Please note that the full amount of the reservation is due before arrival. Interhome will send a confirmation with detailed payment information. After full payment is taken, the property's details, including the address and where to collect keys, will be emailed to you. A security deposit of EUR 500 is required upon arrival for incidentals. This deposit is fully refundable upon check-out and subject to a damage inspection of the accommodation. Energy costs are not included in the price and will be charged according to guest use, upon departure.

Platba

V apartmánu
  • Hotově v měně apartmánu. — EUR.
Na webových stránkách

Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte.

Pro firemní klienty

Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]

Další informace