od 7 140 CZK
Tento hotel nemá fotky
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Costa dei Magnoli 5, 50125 Florence, Italy, Florencie
Poloha
Hledáte domácí pohodlí: Apartmán «Florence view apartment» se nachází v Florencie. Tento apartmán se nachází v centru města. Před spaním se můžete projít po hlavních památkách města . Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmán. — Galileo Museum, Ponte Vecchio a Uffizi Gallery.
V apartmánu
Užijte si večer v příjemné atmosféře baru. Je čas se dobře najíst! Zastavte se v restauraci. Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně.
Pro hosty hotelu apartmán jsou k dispozici další služby. Například, prádelna, žehlení a bezpečnostní schránka. Zaměstnanci apartmán s vámi budou mluvit anglicky, italský a francouzský.
Vybavení pokojů
Pro odpočinek po dlouhém dni je v pokoji k dispozici: DVD přehrávač, sprcha a televize. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Typ L
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
1 pokoj
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 14:30 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Příjezd |
---|
Po 14:30 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Poplatek za úklid není zahrnut v ceně rezervace a je splatný samostatně v hotelu. Italské hotely mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Please inform Florence view apartment in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. In response to Coronavirus (COVID-19), additional safety and sanitation measures are in effect at this property. Due to Coronavirus (COVID-19), wearing a face mask is mandatory in all indoor common areas. Please note that the unit is on the 4th floor with no lift. Managed by a private host |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii