White Rabbit 86

2.7 kmz centra města

od 2 677 CZK

Tento hotel nemá fotky

Oblíbené vybavení

  • Internet zdarma
  • Transfer
  • Parkování
  • Pro hosty s postižením

Poloha

  • Ancona Falconara Airport • 10.7 km

Dostupné pokoje

Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen

Žádný vybraný termín

Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.

Poloha

Via Flaminia 86, , Ancona, 60126, Italy, Ancona

  • Letiště
  • Ancona Falconara Airport • 10.7 km

Popis hotelu

Poloha

Skvělá volba pro cestování s omezeným rozpočtem – hotel «White Rabbit 86» se nachází v Ancona. Je situován do 3 km od centra města.

V hotelu

Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v bezplatné parkovací zóně. U přepážky s nabídkou výletů hotelu vám pomohou zarezervovat výlet. Pokud si chcete cestu ještě zpříjemnit, můžete si objednat transfer.

Přístupné pro hosty se zdravotním postižením: Do vyšších pater se dostanou pomocí výtahu. Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna.

Fakta hotelu.

Typ elektrické zásuvky

Typ C

230 V / 50 Hz

Typ C

(uzemněno)

230 V / 50 Hz

Typ L

230 V / 50 Hz

Služby a vybavení

Obecné

  • Nonstop recepce
  • Výtah
  • Nekuřácký objekt
  • Pomoc při nákupu letenek / jízdenek
  • Televize v hale

Přístupnost

  • Přizpůsobeno pro osoby se zdravotním postižením

Služby a vybavení

  • Prádelna

    naúčtováno odděleně

  • Úschovna zavazadel

Stravování

  • Snídaně

Internet

  • Wi-Fi zdarma

Transfer

  • Doprava na letiště

    naúčtováno odděleně

Turistické služby

  • Pomoc při organizaci výletů

Parkování

  • Parkování zdarma

Podmínky ubytování

Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 11:00
Odjezd
Do 10:00

Podmínky ubytování

Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 11:00
Odjezd
Do 10:00

Další informace

Poplatek za úklid není zahrnut v ceně rezervace a je splatný samostatně v hotelu. Italské hotely mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information.

Know Before You Go

  • All guests, including children, must be present at check-in and show their government-issued photo ID card or passport.
  • Cash transactions at this property cannot exceed EUR 2999.99, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.
  • This property offers transfers from the airport (surcharges may apply). Guests must contact the property with arrival details before travel, using the contact information on the booking confirmation.
  • One child 7 years old or younger stays free when occupying the parent or guardian's room, using existing bedding.
  • Only registered guests are allowed in the guestrooms.

Fees

The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.

  • Airport shuttle fee: EUR 15 per vehicle (roundtrip)
  • Kitchen/kitchenette fee: EUR 5 per day

The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change.

Mandatory Fees and Taxes

You'll be asked to pay the following charges at the property:

  • A tax is imposed by the city: EUR 0.5 per person, per night

We have included all charges provided to us by the property. However, charges can vary, for example, based on length of stay or the room you book.

Platba

V hotelu
  • Hotově v měně hotelu. — EUR.
Na webových stránkách

Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte.

Pro firemní klienty

Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]

Další informace