od 1 845 CZK
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
14 Hillel St, Jeruzalém
Poloha
Nejlepší dovolená je ta, když přijedete na nové místo a cítíte se tam jako doma: Apartmán «Aju Hillel 14» se nachází v Jeruzalém. Tento apartmán se nachází blízko od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmán. — Ben Yehuda Street, Jerusalem Great Synagogue a Mahane Yehuda Market.
V apartmánu
Pro hosty hotelu apartmán jsou k dispozici další služby. Například, prádelna.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ H
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 10:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 10:00 |
Všichni obyvatelé Izraele platí národní daň z přidané hodnoty ve výši 18 %. Cizinci, kteří při registraci předloží platný pas, jsou této daně osvobozeni. Další transakční poplatky se mohou vztahovat na místní obyvatele, stejně jako dodatečná DPH ve výši 21 %, která musí být zaplacena v hotelu.
You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes:
We have included all charges provided to us by the property. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii