od 3 569 CZK
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
HaSharon 7, Haifa, 35012, Israel, Haifa
Poloha
Nejlepší dovolená je ta, když přijedete na nové místo a cítíte se tam jako doma: Apartmán «Alona's Apartments» se nachází v Haifa. Je situován minut od centra města.
V apartmánu
Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Pokud cestujete autem, je zde bezplatná parkovací zóna. Nebudete muset nechat svého mazlíčka doma, protože se může ubytovat s vámi. Zaměstnanci společnosti apartmán pro vás objednají transfer.
Další služby, které apartmán nabízí svým hostům: zapůjčení vozidla. Zaměstnanci apartmán s vámi budou mluvit anglicky a ruský.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ H
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
2 pokoje
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Všem občanům Izraele je účtována národní daň z přidané hodnoty ve výši 17 %. Cizinci, kteří při registraci předloží platný cestovní pas, jsou od této daně osvobozeni. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii