od 3 263 CZK
Skvělé
Hosté poznamenali:
Vyplatí se
9
Poloha
10
Čistota
9
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
CL Šilingrovo námestí 2/265, Brno
Poloha
Sofistikovaný, ale velmi pohodlný Hotel «Grand Palace Brno» se nachází v Brno. Tento hotel se nachází v centru města. Ráno si můžete dát šálek kávy a dívat se přitom z okna na město . Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu. — Biskupský Yard Museum, Cabbage Market a Cathedral of St. Peter and St. Paul.
V hotelu
Užijte si večer v příjemné atmosféře baru. Ochutnejte místní kuchyni a odpočiňte si v restauraci. Kavárna v hotelu je příjemné místo k občerstvení. Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace.
Pokud cestujete autem, je zde parkovací zóna. Pro hosty jsou k dispozici také následující služby: masérna, sauna a wellness centrum. Hosté, kteří rádi sportují, si budou moci užít fitness centrum a posilovnu. Můžete uspořádat obchodní jednání, schůzi správní rady a dokonce i pracovní pohovor, where_kind+ protože zde najdete business centrum, konferenční sál i prostor pro pořádání akcí.
Chcete vyrazit na výlet? Obraťte se na přepážku s nabídkou výletů hotelu. Zaměstnanci společnosti hotelu pro vás objednají transfer. Přístupné pro hosty se zdravotním postižením: Do vyšších pater se dostanou pomocí výtahu. Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna, čistírna, bankomat, žehlení, denní tisk, zapůjčení vozidla, bezpečnostní schránka a služby concierge.
Zaměstnanci hotelu mluví anglicky, španělsky, italský, německý a ruský.
Vybavení pokojů
Hosté v pokoji najdou: televize, župan a bačkory. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ E
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
119 pokojů • 5 podlaží
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
In case of early check-in there is a EUR 5.00 fee per hour before check-in time.
Information about the type of meals included in the price is indicated in the rate details.
The number of extra beds depends on the room category. Guests must take a look at the information about the size of the selected room. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Skvělé
Na základě 2064 recenzí hostů z celého světa
Čistota
9
Hygienické potřeby
Poloha
10
Stravování
Vyplatí se
9
Pokoj
8
Služba
9
Kvalita Wi-Fi
Registrovaná značka služby v Evropské unii