od 4 302 CZK
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
10 Martina Vucetica, Hvar
Poloha
Perfektní pro větší skupinu cestujících: Apartmán «La Casa Di Elisa» se nachází v Hvar. Tento apartmán se nachází blízko od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmán. — Krizna Luka Beach, Lucica Beach a Pokonji Dol Beach.
V apartmánu
Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v bezplatné parkovací zóně. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici parkovací zóna. Připravte se na zábavnou a vzrušující dovolenou! V areálu je k dipozici: gril.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
8 pokojů
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 10:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 10:00 |
Mandatory Fees and Taxes You'll be asked to pay the following charges at the property:
We have included all charges provided to us by the property. However, charges can vary, for example, based on length of stay or the room you book. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii