od 2 044 CZK
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
KM 1 Vía Cerrito, Rozo, Palmira
Poloha
Sofistikovaný, ale velmi pohodlný Hotel «Hotel Campestre Tardes Caleñas» se nachází in Palmira. Tento hotel se nachází do 14 km od centra města.
V hotelu
Užijte si večer v příjemné atmosféře baru. Ochutnejte místní kuchyni a odpočiňte si v restauraci. Pokud cestujete autem, je zde parkovací zóna. Sportovní fanoušci si budou moci užít minigolf.
Připravte se na zábavnou a vzrušující dovolenou! V areálu je k dipozici: stolní tenis. Fanoušci plavání si užijí bazén, akvapark a venkovní bazén. Pro obchodní jednání je zde k dispozici: konferenční sál i společenské a prezentační prostory. V hotelu jsou k dispozici herny pro děti. Budou se tolik bavit, že možná budete muset strávit večer s dospělými.
Přístupné pro hosty se zdravotním postižením: Do vyšších pater se dostanou pomocí výtahu. Další služby, které hotel nabízí svým hostům: prádelna, kaple, privátní přihlášení a odhlášení a denní tisk.
Vybavení pokojů
Pro odpočinek po dlouhém dni je v pokoji k dispozici: sprcha a televize. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ A
V / 60 Hz
Typ A
(uzemněno)
V / 60 Hz
Počet pokojů
42 pokojů
zaplaceno zvlášť
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 13:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 13:00 |
U pobytů, které proběhly dne 1. ledna 2021 nebo později, musí občané Kolumbie a cizinci, kteří pobývají 60 po sobě jdoucích dnů nebo déle, zaplatit ubytovacímu zařízení během pobytu 19% národní daň z prodeje. Cizinci s turistickým vízem tuto daň platit nemusí. Daň může být naúčtována, pokud pokoj sdílí osoba podléhající zdanění s osobou, která zdanění nepodléhá. Colombian citizens must pay a sales tax of 19% with their booking. Foreign guests will be exempt from sales tax. Please show your immigration form at the hotel to guarantee exemption. In accordance with Colombian laws, the only exemptions apply to Tourists with Entry and Stay Permits with PIP-3, PIP-5, PIP-6 or PIP-10 stamps, or the TP-7, TP-11 or TP-16 temporary visa. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii