Apartamento en Envigado cerca a Parque Principal - Anturios Piso4
339 mz centra města
od 3 615 CZK
Oblíbené vybavení
Internet zdarma
Parkování
Vhodné pro děti
Poloha
Enrique Olaya Herrera Airport • 5.2 km
Jose Maria Cordova International Airport • 17.3 km
Dostupné pokoje
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Poloha
34a Sur51 Diagonal 40, Envigado
Letiště
Enrique Olaya Herrera Airport • 5.2 km
Jose Maria Cordova International Airport • 17.3 km
Popis apartmánu
Poloha
Pokud se chcete cítit jako doma, ať jste kdekoli, zvolte toto – Apartmán «Apartamento en Envigado cerca a Parque Principal - Anturios Piso4» se nachází v Envigado. Je situován v centru města. Ráno si můžete dát šálek kávy a dívat se přitom z okna na město .
V apartmánu
Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ A
V / 60 Hz
Typ A
(uzemněno)
V / 60 Hz
Počet pokojů
1 pokoj
Služby a vybavení
Oblíbené
Internet zdarma
Parkování
Vhodné pro děti
Obecné
Nekuřácký objekt
Pokoje
Nekuřácký pokoj
Rodinný pokoj
Internet
Wi-Fi zdarma
Přístup k internetu
Parkování
Parkování
Podmínky ubytování
Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 15:00
Odjezd
Do 13:30
Podmínky ubytování
Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 15:00
Odjezd
Do 13:30
Další informace
U pobytů, které proběhly dne 1. ledna 2021 nebo později, musí občané Kolumbie a cizinci, kteří pobývají 60 po sobě jdoucích dnů nebo déle, zaplatit ubytovacímu zařízení během pobytu 19% národní daň z prodeje. Cizinci s turistickým vízem tuto daň platit nemusí. Daň může být naúčtována, pokud pokoj sdílí osoba podléhající zdanění s osobou, která zdanění nepodléhá.
This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Please inform Apartamento en Envigado cerca a Parque Principal - Anturios Piso4 in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Managed by a private host
Platba
V apartmánu
Hotově v měně apartmánu. — COP.
Na webových stránkách
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte.
Pro firemní klienty
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]