Casa 4/4(Amplos), Cond. Fechado Com Piscina-150m2

15.8 kmz centra města

od 1 262 CZK

  • Casa 4/4(Amplos), Cond. Fechado Com Piscina-150m2
  • Casa 4/4(Amplos), Cond. Fechado Com Piscina-150m2

Oblíbené vybavení

  • Internet zdarma
  • Parkování
  • Vhodné pro děti
  • Plavecký bazén
  • Pláž poblíž

Poloha

  • Salvador Bahia Airport • 2.5 km

Dostupné pokoje

Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen

Žádný vybraný termín

Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.

Poloha

Alameda Dilson Jatahy Fonseca Cond.Praias De Itapua, Casa 10, 41600-090, Salvador, Brazil, Salvador

  • Letiště
  • Salvador Bahia Airport • 2.5 km

Popis hotelu

Poloha

Velmi pěkné místo k pobytu za rozumnou cenu – hotel «Casa 4/4(Amplos), Cond. Fechado Com Piscina-150m2» se nachází v Salvador. Tento hotel se nachází do 16 km od centra města.

V hotelu

Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně. Fanoušci plavání si užijí bazén a venkovní bazén. Domácí mazlíčci jsou vítáni.

Fakta hotelu.

Typ elektrické zásuvky

Typ C

127, 220 V / 60 Hz

Typ M

127, 220 V / 60 Hz

Počet pokojů

1 pokoj

Služby a vybavení

Obecné

  • Klimatizace
  • Nekuřácký objekt
  • Pračka
  • Hasicí přístroj

Pokoje

  • Nekuřácký pokoj
  • Rodinný pokoj

Služby a vybavení

  • Žehlička a žehlící prkno

Stravování

  • Kuchyň

Internet

  • Wi-Fi zdarma
  • Přístup k internetu

Rekreace

  • Rybaření

Parkování

  • Parkování
  • Parkování v blízkosti hotelu

Bazén a pláž

  • Plavecký bazén
  • Venkovní bazén
  • Vedle pláže

Domácí mazlíčci

  • Domácí mazlíčci povoleni

Podmínky ubytování

Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 09:00
Odjezd
Do 12:00

Podmínky ubytování

Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 09:00
Odjezd
Do 12:00

Další informace

Na místní rezidenty se mohou vztahovat další transakční poplatky. Dodatečné daně se mohou vztahovat i na hosty (pro každé město a hotel bývají jiné). Informace o účtovaných poplatcích je třeba ověřit s ubytovacím zařízením.
This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Please inform Casa 4/4(Amplos), Cond. fechado com piscina-150m2 in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. A damage deposit of BRL 500 is required on arrival. This will be collected as a cash payment. You should be reimbursed on check-out. Your deposit will be refunded in full in cash, subject to an inspection of the property. Managed by a private host

Platba

V hotelu
  • Hotově v měně hotelu. — BRL.
Na webových stránkách

Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte.

Pro firemní klienty

Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]

Další informace