od 1 556 CZK
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Bogota 2785, Caba, Buenos Aires
Poloha
Chcete během svých cest šetřit peníze? Je to snadné! Hotel «Hospedaje La Rana» se nachází v Buenos Aires. Je situován do 3 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu.Místa v okolí: Federico Lacroze, Plaza Julio Cortazar a Plaza Serrano.
V hotelu
Ve společné kuchyni můžete uvařit cokoliv. Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Pro hosty jsou k dispozici také následující služby: solárium. Připravte se na zábavnou a vzrušující dovolenou! V areálu je k dipozici: knihovna.
Děti budou mít radost, je tu pro ně dětský koutek. Pokud si chcete rezervovat výlet, obraťte se na přepážku s nabídkou výletů hotelu. Zaměstnanci společnosti hotelu pro vás objednají transfer. Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna, čistírna, privátní přihlášení a odhlášení, bezpečnostní schránka a služby concierge.
Zaměstnanci hotelu mluví anglicky a španělsky.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
220 V / 50 Hz
Typ I
220 V / 50 Hz
Počet pokojů
5 pokojů
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 10:00 |
Odjezd |
---|
Do 10:00 |
Příjezd |
---|
Po 10:00 |
Odjezd |
---|
Do 10:00 |
Místním obyvatelům mohou být účtovány další transakční poplatky nebo další DPH, které musí být zaplaceny v hotelu. Please inform Hospedaje La Rana in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Payment before arrival via bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. Food & beverage services at this property may be limited or unavailable due to Coronavirus (COVID-19). Due to Coronavirus (COVID-19), this property has reduced reception and service operating hours. In accordance with government guidelines to minimise transmission of the Coronavirus (COVID-19), this property may request additional documentation from guests to validate identity, travel itinerary and other relevant information, during dates where such guidelines exist. Due to Coronavirus (COVID-19), this property adheres to strict physical distancing measures. Due to Coronavirus (COVID-19), wearing a face mask is mandatory in all indoor common areas. It is not possible to stay at this property for Coronavirus (COVID-19) quarantine purposes. A damage deposit of USD 8 is required on arrival. This will be collected as a cash payment. You should be reimbursed on check-out. Your deposit will be refunded in full in cash, subject to an inspection of the property. Please note that after 19 hs the property won't accept any check in. Please note the based on local tax laws, all Argentinian citizens and resident foreigners must pay an additional fee (VAT) of 21%. Only foreigners who pay with a foreign credit card, debit card or via bank transfer are exempt from this 21% additional fee (VAT) in accommodation and breakfast when presenting a foreign passport or a foreign ID along with a supporting document handed by the national migrations authority, if applicable. Check-in time is until 15:00, unless you have an agreement with the owners Managed by a private host |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii